Przejdź do treści

SCHRONISKO

Od września 2020 r. w naszej szkole zacznie funkcjonować Schronisko dla młodzieży. Jest to placówka opiekuńczo-wychowawcza, przeznaczona  dla uczniów uczących się poza miejscem zamieszkania. Budynek internatu zintegrowany jest ze szkołą. Zapewniamy wysoki standard, bezpieczne warunki i bardzo dobrą bazę lokalową – pokoje 3-, i 2-osobowe ze wspólnym dla dwóch pokoi węzłem sanitarnym, pokój dla osoby niepełnosprawnej z łazienką, nowoczesną świetlicę, bezprzewodowy Internet. Uczniowie mieszkający w internacie będą mieć całodniowe wyżywienie. Ponadto dla potrzeb wychowanków w  budynku internatu znajduje się aneks kuchenny, gdzie można samodzielnie przygotować dodatkowe posiłki. Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły – tel. 12 282-05-40.

Skip to content