Przejdź do treści

Pożegnanie maturzystów 2020/2021

W piątek 30 kwietnia 2021 r. uczniowie klas czwartych technikum Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach pożegnali szkołę. Były świadectwa ukończenia szkoły, nagrody i gratulacje. Niestety, to już druga z kolei uroczystość zakończenia szkoły, która odbyła się w warunkach reżimu sanitarnego. Kolejny rocznik odebrał upragnione świadectwa nie podczas uroczystego apelu, lecz w kameralnej atmosferze, w obecności wychowawców i dyrekcji szkoły. Zgodnie z tradycją najlepsi uczniowie uhonorowani zostali specjalnymi wyróżnieniami. W tym roku nagrodę Starosty Krakowskiego dla najlepszego absolwenta otrzymał Michał Tochołczenko z klasy IV f, natomiast Karol Sieczka z klasy IV e otrzymał Złoty Indeks Akademii WSB. Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym.

Skip to content