Przejdź do treści

O czym uczyliśmy w ramach projektu MCHE

W ramach „Małopolskiej Chmury Edukacyjnej III w Krzeszowicach” w roku szkolnym 2021/2022 uczniowie uczestniczyli w zajęciach poszerzających wiedzę z matematyki i z umiejętności uczenia się. Zajęcia prowadzone były on-line przez wykładowców z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w obszarze matematyka z elementami rachunkowości oraz przez pracowników Fundacji Centrum Kopernika w obszarze umiejętności uczenia się. Z obu dyscyplin były również prowadzone zajęcia koła naukowego, które częściowo prowadzone przez nauczycieli z naszej szkoły. W sumie z każdego rodzaju zajęć zrealizowanych zostało po 30 godzin. Każda grupa uczestniczyła w zajęciach wyjazdowych odbywających się na uczelniach krakowskich. W zajęciach uczestniczyło 30 uczniów. Każdy z nich na początku i na końcu zajęć wypełnił test, który pozwolił zweryfikować przyrost ich wiedzy. W bieżącym roku szkolnym projekt był dofinansowany z UE w kwocie: 19361,24 zł. Otrzymane pieniądze pokryły koszty realizacji projektu, zakupiono pomoce dla szkoły a uczniowie zostali wyposażeni w przybory i materiały niezbędne do nauki.

Skip to content