Przejdź do treści

Koncert

                W ramach ogólnopolskiego projektu profilaktycznego finansowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości, w czwartek 23 marca, uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność spotkania z Zespołem Arkadio. Wydarzenie muzyczne „Czy to co robisz ma sens?” oparte było na wykładzie dotyczącym doświadczeń walki z rozpadem rodziny, agresją  i nałogiem. Ważnym elementem zajęć profilaktycznych były historie osób, którym udało się pokonać różnego rodzaju uzależnienia, a co najważniejsze niosą oni teraz pomoc tym, którzy decydują się na podobne przedsięwzięcie. Ciekawe opowieści, pan Arkadiusz – znakomity raper – umilał nam freestylową sztuką, która zrobiła na uczniach ogromne wrażenie. Młodzież za pomocą portali społecznościowych wpisywała słowa, z których muzyk układał „na żywo”  autorskie utwory – improwizacja wzbudziła w zgromadzonych zachwyt, a niektórzy uczniowie stali się nawet bohaterami  muzycznych utworów.

            Panowie: Arkadiusz Zbozień, Adrian Wieczorek i DJ DUGI – dziękujemy  bardzo za odwiedzenie naszej szkoły z profilaktycznym koncertem, który zapamiętamy na długo. To, co wyśpiewane i poparte pozytywnymi przykładami działa o wiele intensywniej od zakazów i pouczeń.

Skip to content