Przejdź do treści

Bieg Niepodległości

Dzień dobry,

Mam przyjemność przekazać relację z udziału naszej szkoły w biegu przełajowym, który odbył się 10.11.23 r. z okazji święta Niepodległości. Wzięło w nim udział 6 szkół z powiatu krakowskiego, przy czym każda szkoła wystawiła po 2 reprezentantów, co dodatkowo zintensyfikowało rywalizację, tworząc wyjątkową atmosferę współzawodnictwa i przyjaźni sportowej.

Bieg skupiał się na dwóch kategoriach wiekowych, a nasza szkoła w kategorii chłopców młodszych osiągnęła imponujące wyniki. Nikodem Piękny zajął II miejsce, natomiast na IV miejscu uplasował się jego brat, Kornel Piękny, obaj reprezentujący klasę IB.

W kategorii chłopców starszych świetny wynik osiągnął Grzegorz Dorynek, zajmując zaszczytne IV miejsce. Warto podkreślić, że każdy z uczestniczących reprezentantów był ambasadorem swojej szkoły, reprezentując ją z godnością i determinacją.

Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani nie tylko dyplomami i medalami, ale także atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. 

Chciałbym także podkreślić, że atmosfera podczas biegu była niezwykle przyjazna i pełna pozytywnej energii. Wszyscy uczestnicy, zarówno zawodnicy, jak i kibice, przyczynili się do stworzenia wyjątkowego wydarzenia sportowego, które wpisuje się nie tylko w świętowanie Niepodległości, ale także w budowanie wspólnoty szkolnej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za zaangażowanie w to wyjątkowe sportowe przedsięwzięcie.

Skip to content