Przejdź do treści

Super Skils For Live

Podczas czwartkowych i niestety już ostatnich warsztatów w ramach programu Super Skils For Live uczniowie poprzez identyfikację barier hamujących przepływ informacji w zespole, wypracowywali zasady dobrej współpracy i komunikacji. Siła dobrze współpracującego ze sobą zespołu nie ma sobie równych. Ważne, by również w klasie doskonalić kompetencje społeczne, w tym właśnie współdziałanie, czyli umiejętność niezbędną w życiu osobistym i zawodowym. Tworzyliśmy również cele krótko i długoterminowe, które motywują do rozwoju, porządkują oraz wyznaczają priorytety. Uporządkowana lista priorytetów sprzyja budowaniu konsekwencji w działaniu, przybliża do SUKCESU! W warsztatach wzięli udział uczniowie klasy 1e i 1l. Młodzież była bardzo zaangażowana w pracę podczas warsztatów i dała się poznać jako pracowity i koleżeński zespół.

Skip to content